Öz Sağlık- İş Sendikası Bartın Şubesi 1’inci Olağan Genel Kurulu toplanacak. Öz Sağlık- İş Sendikası Genel Başkanı Devlet Sert’in katılımı ile 10 Mart Pazar günü Riverside Otel ve Restaurant’ta yapılacak olan toplantı saat 09.30’da başlayacak. Sendikanın Bartın Şubesi Başkanı Halil Altınçubuk toplantıya ilişkin ayrıntıları paylaştı. Genel Kurul’un gündeminde; şube başkanı seçimi, şube yönetim kurulu asıl ve yedek üyelerin seçimi, şube denetleme kurulu asıl ve yedek üyelerin seçimi, şube disiplin kurulu asıl ve yedek üye seçimi ve üst kurul delege seçimi gibi maddeler yer alacak. Öz Sağlık- İş Sendikası Bartın Şubesi 1’inci Olağan Genel Kurulu’na sağlık ve sosyal işçileri davet edildi.
MUHABİR - EDA KOÇ GÜNCEL
Yayınlanma: 08 Mart 2024 - 00:42
Güncelleme: 08 Mart 2024 - 09:40
Halil Altınçubuk'tan Kongreye Davet
Öz Sağlık- İş Sendikası Bartın Şube Başkanı Halil Altınçubuk, Sendikanın Bartın Şubesi Genel Kurulu'nun toplanacağını duyurdu.
GÜNCEL
08 Mart 2024 - 00:42
Güncelleme: 08 Mart 2024 - 09:40