Kumluca Belediye Başkanı İsmail Can, yaptığı açıklamada, Kumluca beldesine hayırlı bir gelişme olarak Belediye Halı Sahası'nın yenileneceğini duyurdu. Geçtiğimiz yıl Bartın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne başvuruda bulunan Belediye Başkanı, halı sahanın yenilenmesi için taleplerini ilettiklerini ve bu konuda gerekli adımların atıldığını belirtti.Başkan Can, "Geçtiğimiz yıl Bartın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze Belediyemiz Halı Sahasının yenilenmesi için müracaat etmiş ve sayın müdürümüzle halı sahayı birlikte incelemiştik. Bu gün, Belediyemiz Halı Sahasının zemini, tel örgüsü ve ışıklandırmasının yenileceğinin müjdesini aldık" dedi.Başkan Can, yenileme sürecine destek veren isimlere teşekkürlerini ileterek, "Belediyemiz Halı Sahasının yenilenmesi konusunda desteklerinden dolayı Gençlik ve Spor Bakanımıza, Adalet Bakanımıza, AK Parti Bartın Milletvekilimize, Bartın Valimize, Gençlik ve Spor İl Müdürümüze ve emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum. Beldemize hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.Muhammet Bayraktar
GÜNCEL
Yayınlanma: 21 Ocak 2024 - 18:29
Halı saha yenileniyor!
Kumluca Belediye Başkanı İsmail Can müjdeli haberi verdi.
GÜNCEL
21 Ocak 2024 - 18:29
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir