Bartın İl Genel Meclisi'nde grubu olan AK Parti ve CHP Partileri ziyaret edildi.
Vali Yardımcısı İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Uğur Karakaya, Bartın İl Genel Meclisi'nde grubu olan partileri ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. İl Genel Meclis Başkanı Turan Kalaycı, Vali Yardımcısı Karakaya'ya nazik ziyaretleri için teşekkür etti.Ziyarette, devam eden ve yeni başlayacak projelerle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Haber Merkezi
Vali Yardımcısı İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Uğur Karakaya, Bartın İl Genel Meclisi'nde grubu olan partileri ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. İl Genel Meclis Başkanı Turan Kalaycı, Vali Yardımcısı Karakaya'ya nazik ziyaretleri için teşekkür etti.Ziyarette, devam eden ve yeni başlayacak projelerle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Haber Merkezi