Bartın Belediyesi ile Belediye-İş Sendikası arasında gerçekleştirilen Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleri devam ediyor.Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerine; Belediye-İş Sendikası Zonguldak Şube Başkanı Osman Karataş, Belediye Başkan Vekili ve Toplu Sözleşme Görüşmeleri Komisyon Üyesi Tuncay Maden ve sendika temsilcileri katıldı.Belediye, görüşmelere katkı sağlayan isimlere teşekkür etti. ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 26 Ocak 2024 - 14:10
Görüşmeler Sürüyor
Bartın Belediyesi ile Belediye İş Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleri devam ediyor.
GÜNCEL
26 Ocak 2024 - 14:10
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir