Bartın Belediye Başkanı ve Yerel seçimlerde Cumhur İttifakı Belediye Başkanı adayı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu,Kemerköprü Mahallesi Elmalık Sokak ve Şiremirçavuş Mahallesi Değirmenderesi Sokak sakinleriyle bir araya gelerek vatandaşların talep ve önerilerini dinledi.
Yapılan ve yapılması planlanan projeler hakkında bilgiler veren Başkan Fırıncıoğlu, kıymetli fikirleri için mahalle sakinlerine teşekkür etti. Ziyaret sonrası açıklama yapan Başkan Fırıncıoğlu; “Şehrimizde bulunan tüm mahallelerimizin ihtiyaçlarını ve vatandaşlarımızın taleplerini yakından takip ederek eşit hizmet sunuyoruz. Bartın’ımızı vatandaşlarımızla beraber yönetiyoruz. Görevimiz, vatandaşa hizmet etmek. Bu sebepten ötürü belediyemiz sınırları içinde yaşayan vatandaşlarımızın da düşünceleri, fikirleri bizler için çok önemli. Misafirperverlikleri için değerli dostlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/65e1d44f813b0.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/65e1d460d65c7.jpg)