Gençlik Merkezi Bartınlı Gençlik Merkezi Gençleri ile birlikte bisiklet turu ve voleybol oyunu gerçekleşti.
Bartın Gençlik Merkezi geçtiğimiz hafta Voleybol Şöleni ve bisiklet yarışları düzenledi. Gençlik Merkezi spor salonunda voleybol şöleninde gençler hem eğlendi hem de spor yapma imkanı buldu.
Gençlik Merkezi ayrıca bisiklet yarışları şöleni gerçekleştirdi. Gençler Ömertepesi mevkiinde bisiklet yarışları düzenledi. Gençler yarışı kazanabilmek için yoğun çaba harcadı. Voleybol şöleni ve bisiklet yarışları renkli görüntülere sahne oldu.