Bartın İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü ve Bartın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iş birliğiyle düzenlenen "Gençlerle Kitap Kritiği" etkinliği, gençleri kitaplarla buluşturarak fikir alışverişine olanak tanıyor. Her ay düzenlenecek etkinlik kapsamında, bu ayın kitabı Bartın KYK Mehmet Rıfat Efendi Öğrenci Yurdu'nda gençlere dağıtıldı.Etkinlik kapsamında gerçekleştirilen kitap tahlilinde, gençler okudukları kitap hakkında yazarı, içeriği ve konusuyla ilgili düşüncelerini paylaşma fırsatı bulacaklar. Bu etkinlik, gençlerin kitaplar üzerinden düşünce ve duygularını açığa çıkarmalarına imkan tanıyarak, kültürel bir birikim oluşturmayı hedefliyor.Bartın'da başlatılan "Gençlerle Kitap Kritiği" etkinliği, ilerleyen aylarda farklı mekanlarda ve çeşitli kitaplarla devam edecek. Manevi rehberler eşliğinde düzenlenen etkinlik, gençlerin kitap okuma alışkanlıklarını desteklemeyi ve düşünsel birikimlerini artırmayı amaçlıyor.ŞEVVAL ALTINTAŞ
EĞİTİM
Yayınlanma: 20 Aralık 2023 - 16:17
Gençler kitap okuyor
Bartın'da "Gençlerle Kitap Kritiği Etkinliği" başladı.
EĞİTİM
20 Aralık 2023 - 16:17
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir