Genç İş İnsanları Derneği (GİAD), Bartın'daki üye firmalarını ziyaret ediyor. Ziyaretlerini sürdüren dernek çalışanları, görüşme yaptığı üye firmalarının sektörel sıkıntılarını dinleyerek çözüm önerileri bulmayı amaçlıyor. Bartın Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı ofisine gerçekleştirilen ziyarette, Genç İş İnsanları Dernek Başkanı Hüseyin Alp Akın'a, Sayman Hakan Somaklı , Yönetim Kurulu üyeleri Alkım Tan ve Faik Alper Kanbur eşlik etti.Görüşmede, bölgedeki iş dünyasının ve genç girişimcilerin desteklenmesi konularını ele aldı.Sürdülebilir Projeler AmaçlanıyorZiyaretin amacının, iş dünyası ve kalkınma ajansı arasındaki işbirliğini güçlendirmek ve bölgedeki genç girişimcilere destek sağlamak olduğunu belirten Dernek Başkanı Akın, "İşbirliği ve dayanışma içinde, Bartın'ın ekonomik potansiyelini daha da artırma hedefimiz var. Kalkınma ajansının sağladığı desteklerle birlikte, genç iş insanları olarak sürdürülebilir projeler geliştirmeyi ve kentimizi daha ileri taşımayı amaçlıyoruz" şeklinde konuştu.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 13 Şubat 2024 - 10:05
Güncelleme: 13 Şubat 2024 - 10:11
Genç Projelere Destek Amaçlanıyor
Bartın Genç İş İnsanları Derneği, üyelerini ziyaret etti.
GÜNCEL
13 Şubat 2024 - 10:05
Güncelleme: 13 Şubat 2024 - 10:11