Bartın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Bartın Voleybol İl Temsilciliği tarafından ilimizde Kulüpler arası Voleybol Midi ve Genç Erkekler il Birinciliği müsabakaları düzenlendi. Kıyasıya büyük çekişme içerisinde geçen müsabakalar da Orduyeri Spor Voleybol erkeklerde şampiyon oldu. Ömertepesi Kapalı Spor Salonunda düzenlenen müsabakalar sonuna tören düzenlendi.
Müsabakalar sonucunda dereceye giren takımlara Kupa ve Madalyaları Gençlik Spor Şube Müdürü Burhan Çetin tarafında takdim edildi. Bartın Gençlik ve Spor İl Müdürü Halil Akkaş “ Dereceye giren takımlarımızı tebrik eder başarıların devamını dileriz” dedi.