Bartın İl Müftüsü Ömer Keskin, ziyaretlerini sürdürüyor.Bartın İl Müftüsü Ömer Keskin, Ağdacı Mah. Yeni Camii İmam Hatibi Muhammet Çevik’e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.Ziyarette Müftü Keskin’e İl Müftü Yardımcıları Hulusi Güner ve Abdullah Uzel de eşlik etti.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 18 Mayıs 2024 - 13:18
Geçmiş Olsun Ziyareti
Bartın İl Müftüsü Ömer Keskin, geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
GÜNCEL
18 Mayıs 2024 - 13:18