Bartın Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, topladıkları 18 bin 885 TL geliri Türkiye Diyanet Vakfı Bartın Şubesi aracılığıyla Bartın İl Müftüsü Ömer Keskin'e teslim etti.Müdür Mustafa Serenli ve beraberindeki heyet tarafından yapılan ziyaretle, öğrencilerin özverili çalışmalarıyla toplanan yardım, Gazze'deki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere İl Müftülüğüne teslim edildi.İl Müftüsü Ömer Keskin, Bartın Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin ve okul yönetiminin göstermiş olduğu duyarlılıktan dolayı teşekkürlerini sundu. Keskin, Filistinli kardeşlerinin zor bir süreçten geçtiğini ve bu yardımların onların yaralarını sarmaya katkıda bulunacağını söyledi."Allah hayrınızı kabul etsin" diyen Keskin, Bartınlıların Gazze'ye olan desteğini her zaman takdir ettiklerini belirtti.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 17 Mart 2024 - 14:52
GAZZE'YE 18 BİN TL YARDIM!
Bartın Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, Gazze'ye 18 bin 885 TL bağışladı.
GÜNCEL
17 Mart 2024 - 14:52