Bartın'a bağlı Amasra ilçesi Belediyesi Zabıta Amirliği personeli, bayram ve sezon öncesi ilçede bulunan restoranlar, kafeler, pastaneler ve diğer yeme-içme yerlerinde fiyat etiketi denetimleri gerçekleştirdi. Ekipler, esnafa hayırlı bayramlar dileyerek fiyat etiketi, işgal ve hanutçuluk gibi konularda uyarılarda bulundu.Amasra Belediyesi Zabıta Amirliği, ilçenin huzur ve düzenini sağlamak adına titizlikle çalışmalarını sürdürüyor. Bu çerçevede, bayram ve turistik sezon öncesi yapılan denetimlerle, vatandaşların daha adil ve güvenilir bir alışveriş ortamına sahip olmaları hedefleniyor.Zabıta ekipleri, işletmelerin fiyat etiketlerini kontrol ederek, tüketicilerin doğru ve eksiksiz bilgiye erişimini sağlamak için çalıştı. Ayrıca, işgal ve hanutçuluk gibi konulara da hassasiyetle yaklaşarak, esnafı uyararak bu tür durumların önüne geçilmesini sağlamaya çalıştılar.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 09 Nisan 2024 - 15:04
Fiyat Etiketi Denetimleri Sürüyor
Bartın'a bağlı Amasra ilçesinde faaliyet gösteren işletmelerde denetim gerçekleştirildi.
GÜNCEL
09 Nisan 2024 - 15:04