Bartın'da iki gün önce gece başlayan rüzgar, dün öğleden sonra fırtınalı bir hal aldı. Şiddetli fırtına şiddetini arttırmaya devam ederken il genelinde 10'dan fazla ağaç devrildi ve çok sayıda maddi hasarlı kaza meydana geldi. Bartın merkezdeki bazı işyerlerine asılan tabela ve pankartlar, Bartın-Karabük, Bartın-Zonguldak karayollarına dikilen yön levhaları ve Baltın-Amasra karayolunda yürütülen yol bakım çalışmaları da fırtınada kullanılan uyarı levhalarının hasar görmesine neden oldu.
Bartın il genelinde etkili olan fırtına, Bartın'ın Ulus ilçesinde bir okulun bahçesindeki ağaçları devirdi.
İlçede etkili olan fırtına Şehit Mustafa Kemal Açıkgöz İmam Hatip Lisesi bahçesindeki ağaçları söktü. Ulus Belediyesi ekipleri ise sökülen ağaçları yerinden kaldırarak bölgede gerekli tedbirleri aldı.MUHABİR - YUSUFHAN KABAKCI
Bartın il genelinde etkili olan fırtına, Bartın'ın Ulus ilçesinde bir okulun bahçesindeki ağaçları devirdi.
İlçede etkili olan fırtına Şehit Mustafa Kemal Açıkgöz İmam Hatip Lisesi bahçesindeki ağaçları söktü. Ulus Belediyesi ekipleri ise sökülen ağaçları yerinden kaldırarak bölgede gerekli tedbirleri aldı.MUHABİR - YUSUFHAN KABAKCI