Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, TEMA Vakfı üyeleriyle bir araya geldi. Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA) üyeleri ile Sosyal Tesisleri’nde toplantı yapan Başkan Fırıncıoğlu, kendileriyle doğa ve çevre konularında görüş alışverişinde bulundu.
Toplantıya, MHP Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, MHP Bartın İlçe Merkez Başkanı Murat Demir katıldı. Başkan Fırıncıoğlu Bartın’da yapılabilecekler hakkında vakıf üyelerinin görüşlerini alarak yerel seçimlerde Belediye Başkanı seçilmesi durumunda Bartın’da yapacağı değişiklikleri aktardı.