Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Bartın Sanayi Sitesi'ni ziyaret ederek esnaflarla bir araya geldi. Ziyaret sırasında esnaflarla samimi bir sohbet gerçekleştiren Başkan Fırıncıoğlu, Sanayi Sitesi esnafının taleplerini dikkatle dinledi.Esnafların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Fırıncıoğlu, ziyaretin sonunda esnaflara teşekkür ederek şu açıklamalarda bulundu: "Halkımızın ve esnafımızın görüşlerini çok önemsiyoruz. Bu kapsamda sürekli olarak onlarla fikir alışverişinde bulunuyoruz. Son olarak Sanayi Sitesi'nde esnaf ziyaretinde bulunarak, taleplerini dinledik. Sorunları dinlemek ve çözüm önerilerini almak bizim için çok değerli. Hep birlikte şehrimizi daha yaşanabilir ve ticaretin canlı olduğu bir yer haline getireceğiz. Sanayi Sitesi esnafımıza çok teşekkür ediyorum."ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 02 Şubat 2024 - 09:40
Fırıncıoğlu, Sanayi Esnafının Nabzını Tuttu
Bartın Belediye Başkanı Fırıncıoğlu, Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti.
GÜNCEL
02 Şubat 2024 - 09:40
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir