Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Ramazan ayının bereketini ve dayanışma ruhunu yaşamak için Bartınlıların sofrasında yer alıyor.Son olarak Bartın Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü personellerine, Serdaroğlu ve Çevre Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne ve öğrenci evine ziyarette bulunan Başkan Fırıncıoğlu, programlar sonrasında duygularını paylaştı.Başkan Fırıncıoğlu yaptığı açıklamada, "Ramazan'ın rahmet ve bereketini hemşehrilerimizle birlikte paylaşıyoruz. Belediyemiz Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü personelimize, Bartın'da yaşayan Serdaroğlu ve Çevre Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne ve son olarak da öğrenci kardeşlerimize misafir olduk. Gönül sofralarında bizlere yer açan, birlik ve beraberliğin en güzel göstergesini sundukları için hemşehrilerimize teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/SERDARO%C4%9ELU%20DERNE%C4%9E%C4%B0.jpeg)