Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, 2023'e damga vuran olaylara ait fotoğrafların yer aldığı Anadolu Ajansı'nın "Yılın Kareleri" oylamasına katıldı.Başkan Fırıncıoğlu, makamında Anadolu Ajansı foto muhabirleri ile muhabirlerinin yurt içi ve dışında çektiği 147 fotoğrafı inceleyerek "Deprem: Umut", "Gazze: Kanıt", "Spor", "Haber" ve "Çevre-Yaşam" kategorilerindeki fotoğraflara oy kullandı.Başkan Fırıncıoğlu, oylama sürecinde fotoğrafların çekiminde ve sunulmasında emeği geçen Anadolu Ajansı yönetimi ile çalışanlarına teşekkür etti.ŞEVVAL ALTINTAŞ
BELEDİYE
Yayınlanma: 08 Ocak 2024 - 11:02
Fırıncıoğlu oyunu verdi
Bartın Belediye Başkanı Fırıncıoğlu, "Yılın Kareleri" oylamasına katıldı.
BELEDİYE
08 Ocak 2024 - 11:02
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir