Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, vatandaşlarla görüşmelerini sürdürüyor. Başkan Fırıncıoğlu, ziyaretlerini sürdürürken hastanedeki hastaları da unutmadı. Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Bartın Devlet Hastanesi'nde yatmakta olan hastaları ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Fırıncıoğlu ve beraberindeki heyet, hastalara ihtiyaçlarını sorarak, kendilerine hayırlı zamanlar diledi.![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/65fffdb074772.jpg)
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/65fffdb074772.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/65fffdd09705b.jpg)