Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu; Hanset Çelik Mobilya Sahipleri Sayın İzzet Uça ve Sayın Cihan Uça’yı, Türkova Süt Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. Müdürü Sayın Tolga Özdol’u, Öztem Orman Ürünleri Temizlik Ürünleri İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Uğur Koyutürk’ü ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Esma Selin Koyutürk’ü, Enes İmalat İhracat İthalat Tekstil Gıda İnşaat Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın Ömer Tan ile Sayın Hicri Tan’ı ziyaret etti.
Fabrika çalışanları ile konuşan Fırıncıoğlu, destekleri için vatandaşlara teşekkür etti.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/65e59ee09cd21.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/65e59ef5cd243.jpg)