Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ercüment Özçelik ve Milliyetçi Hareket Partisi Meclis Üyesi Ufuk Kasap ile birlikte Galericiler Sitesi’ni ziyaret etti. Başkan Fırıncıoğlu, Galericiler Sitesi esnafıyla sohbet ederek esnafın sorunlarını ve taleplerini dinledi. Ziyaretle ilgili şu açıklamayı yapan Başkan Fırıncıoğlu; “Altyapı ve üstyapı desteği sağladığımız Galericiler Sitesi’nde ziyaretlerde bulunarak, galerici dostlarımızla sohbet ettik. Yaptığımız her ziyarette sorunları ve talepleri dinleyip çözüme kavuşturuyoruz. Misafirperverlikleri için Galericiler Sitesi esnafımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 13 Şubat 2024 - 13:28
Fırıncıoğlu, Galericiler Sitesi'nde
Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Galericiler Sitesi'ni ziyaret etti.
GÜNCEL
13 Şubat 2024 - 13:28