Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, 'en yakın çalışma arkadaşı' olarak gördüğünü belirttiği mahalle muhtarlarıyla istişate toplantısı düzenledi.Her ay düzenledikleri Meclis Toplantısı adı altındaki istişarelerin olumlu sonuçlar verdiğini belirten Başkan Fırıncıoğlu, planlı ve programlı bir koordinasyonla çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.Bartın İli Muhtarlar Derneği Başkanı Nuri Yoldaş, Türkiye Muhtarlar Derneği Bartın Şube Başkanı Katip Cumur ve dernek üyesi muhtarlarla bir araya geldiklerini belirten Başkan Fırıncıoğlu, katılımları ve değerli düşünceleri için kendilerine teşekkür etti.Başkan Fırıncıoğlu ayrıca, birlik ve beraberliğin daim olması temennisinde bulunarak, millete hizmet yolunda mahcup olmamaları için dualarını iletti.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 09 Şubat 2024 - 14:16
Fırıncıoğlu, En Yakın Çalışma Arkadaşlarıyla
Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, mahalle muhtarlarıyla istişare toplantısı düzenledi.
GÜNCEL
09 Şubat 2024 - 14:16