Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu beraberindeki heyet ile birlikte, eğitim kurumlarına ziyaret gerçekleştirdi. Fırıncıoğlu programı kapsamında, Bartın Köksal Toptan Anadolu Lisesi Müdürü Sayın Celal Elsıkma’yı, Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi Müdürü Sayın Ozan Yasa’yı, Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Sayın Selami Ataman’ı ve okullarda görevli öğretmenleri ziyaret etti. Fırıncıoğlu yeni eğitim döneminin hem öğretmen hem öğrenciler için hayırlı olmasını dileyerek gerçekleştirmeyi planladığı projeleri eğitimciler ile paylaştı.
BELEDİYE
Yayınlanma: 22 Şubat 2024 - 09:37
Fırıncıoğlu Eğitim Kurumlarını Ziyaret Etti
Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, okullara ziyaretlerini sürdürüyor.
BELEDİYE
22 Şubat 2024 - 09:37