Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, seçime günler kala vatandaşlar ile bir araya gelmeyi sürdürüyor. Yerel seçimlerde Belediye Başkanı Adayı olan Fırıncıoğlu, Asma Köprü’de faaliyette bulunan Stadyum, Yıldız ve Kabasakal Kıraathanesini ziyaret etti. Vatandaşlara istek ve önerilerini sorarak istişarelerde bulunan Belediye Başkanı, seçilmesi durumunda hayata geçireceği projelerini anlattı.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/65edca79c870e.jpg)