Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, kentin temizliğine büyük önem verdiklerini belirterek, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin özverili çalışmalarını vurguladı. Başkan Fırıncıoğlu, "Belediye çalışmalarımızın olmazsa olmazlarından biri çevre temizliğidir" dedi.Kent genelindeki temizlik çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Başkan Fırıncıoğlu, özellikle Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin titiz çalışmalarıyla Bartın'ın cadde ve sokaklarının tertemiz olduğunu söyledi.Son olarak, Kanlı Türbe mevkiinde gerçekleştirilen yol yıkama çalışmasına da değinen Başkan Fırıncıoğlu, "Ekiplerimiz, Kentimizin temizliği ile ilgili çalışmalarda oldukça titiz bir şekilde çalışmaktalar. Tüm cadde ve sokaklarımızın tertemiz olması için çalışmalarımız aralıksız devam ediyor" diye konuştu.ŞEVVAL ALTINTAŞ
BELEDİYE
Yayınlanma: 26 Aralık 2023 - 18:32
Fırıncıoğlu: "Çevre temizliği olmazsa olmazımız"
Kent genelindeki temizlik çalışmalarının devam ediyor
BELEDİYE
26 Aralık 2023 - 18:32
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir
Başkanım yeni dönemde daha büyük hamlelerini bekliyoruz inşallah