Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Halk Buluşmaları kapsamında vatandaşlarla diyoloğunu sürdürüyor. Başkan Fırıncıoğlu'nun bu seferki durağı Çaydüzü Mahallesi oldu. Mahalleliyle buluşan Başkan Fırıncıoğlu,vatandaşın talepleri dinledi.
Vatandaş odaklı çalıştıklarını söyleyen Fırıncıoğlu, "Hemşerilerimizin taleplerini hep göz önünde bulundurduk. Bu akşam Çaydüzü Mahallesi’ne misafir oldum ve mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini dinledim. Toplantımıza katılım sağlayan mahalle sakinlerinemisafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum saygılar sunuyorum” ifadelerini kullandı.MUHABİR - EDA KOÇ
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/01/65ba1dcdb34f0.jpeg)