Fırıncıoğlu, AK Parti Bartın Kadın Kolları Teşkilatı ile bir istişare toplantısı düzenledi.Toplantıda, AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Evren Ayvaz ve kadın kolları teşkilatı üyeleri yer aldı.Fırıncıoğlu, toplantıda bir konuşma yaparak, AK Parti Bartın Kadın Kolları Teşkilatı'na teşekkür etti ve birlik ve beraberlik içinde başarıya ulaşacaklarına inandığını belirtti.
Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, “AK Parti Bartın Kadın Kolları Teşkilatı ile istişare toplantısında bir araya geldim. AK Parti Bartın İl Başkanı Sayın Yaşar Arslan’a, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sayın Evren Ayvaz ve değerli Kadın Kolları Teşkilatına teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde başaracağız” dedi.
Haber Merkezi