Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, 31 Mart yerel seçimlerine hazırlık sürecinde gerçekleştirdiği "Ortak Akıl Buluşmaları" kapsamında avukatlarla bir araya geldi.
Fırıncıoğlu, savunma ve hak arayışının temel unsurlarından biri olan avukatların görüşlerini almak amacıyla gerçekleştirdiği toplantıda, şehirde gerçekleştirmeyi planladığı kısa, orta ve uzun vadeli projeleri paylaştı.
Toplantının samimi bir sohbet havasında geçtiğini belirten Fırıncıoğlu, kıymetli hukukçuların katılımı ve katkılarından dolayı teşekkürlerini iletti.
Fırıncıoğlu, “ “Ortak Akıl Buluşmaları” kapsamında avukatlarla istişare toplantısında bir araya geldik. Sohbet havasında geçen toplantıda savunma ve hak arayışımızın yapı taşlarından biri olan değerli avukatlarımıza şehrimizde gerçekleştirmeyi planladığım kısa, orta ve uzun vadedeki projeleri anlatarak, istek ve önerilerini dinledim. Kıymetli hukukçularımıza katılım ve katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Haber Merkezi