Bartın Üniversitesi Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Bölümü'nde farkındalık konferası gerçekleştirilecek. 10-16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Engelliler Haftası nedeniyle BARÜ'de Engelliler Haftası Etkinliği yapılacak.Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Bölümü ve Otizmli ve Özel Gereksinimli Bireyler Eğitim Yaşam Derneği tarafından gerçekleştirilecek olan konferans, bugün saat 14.00'da Kutlubey Kampüsü Kütüphane Konferans Salonu'nda, öğretim üyeleri ve Otizm Konfederasyonu Başkanının katılımıyla gerçekleşecek.Konferansa üniversite öğrencileri ve halk davet edildi.MUHABİR - EDA KOÇ
GÜNCEL
Yayınlanma: 13 Mayıs 2024 - 11:03
Farkındalık Konferası Bugün!
Bartın Üniversitesi'nde konferans düzenlenecek.
GÜNCEL
13 Mayıs 2024 - 11:03