Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz ve Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Sicil Müdürü Sibel Kaymakcı Bartın Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.Gerçekleşen bu ziyareti, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık, Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Mine Fırıncıoğlu ve Genel Sekreter Ahmet İncekara karşıladı.Ziyaret kapsamında, Oda çalışmaları ve İlimiz ekonomisinde yaşanan sorunlar istişare edilerek, çözüm önerileri değerlendirildi.Nazik ziyaretinden ötürü Akdeniz’e teşekkürleri ileten Başkan Halil Balık, Odalar arasındaki paydaşlık ilişkilerinin İlimize değer kattığını ve bu değerin artması için üzerimize düşen çalışmaları yerine getirmekten mutluluk duyacağını belirtti.Karşılıklı fikir ve izlenimlerin aktarıldığı ziyaret, hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 01 Şubat 2024 - 11:08
ESOB'dan TSO'ya Ziyaret
Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, TSO’ya ziyarette bulundu.
GÜNCEL
01 Şubat 2024 - 11:08
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir