Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz, Bartın Defterdarı Mecit Özdemir’i ziyaret ederek güncel konularda fikir alışverişinde bulundu.
Ziyaret sırasında konuşan Başkan Akdeniz, Defterdar Özdemir’e gösterdiği ilgi ve alaka ile misafirperverliği için teşekkürlerini ileterek, "Defterdarımıza göstermiş olduğu ilgi ve alakası ile misafirperverliği için şahsım, birliğimize bağlı oda başkanları ve tüm esnaflarımız adına çok teşekkür ederim. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim" ifadelerini kullandı.
Başkan Akdeniz ve Defterdar Özdemir, ziyaretin sonunda birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.
Haber Merkezi