Bartın'ın Ulus ilçesinde eski muhtarlardan Sadık Özkan, bugün toprağa verildi. Ulus'un sevilen isimlerinden Sadık Özkan'ın cenazesine, iftar programı için Amasra'ya gelen, Adalet Bakanı Yılmaz Tunç'ta katıldı.
Son yolculuğuna uğurlanan önceki dönem muhtarlarından Sadık Özkan'ın cenazesine, Adalet Bakanı Yılmaz Tunç'un yanı sıra, Ulus Kaymakamı Fırat Kadiroğlu, AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz ve Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun katılım gösterdi. Cenaze namazının ardından Sadık Özkan'ın naaşı dualar eşliğinde toprağa verildi. Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/65f74b23dbfda.jpg)