Ulus ilçesi AK Parti eski ilçe başkanı emekli öğretmen Mustafa Kuru'nun eşi Penbe Kuru, hayatını kaybetti. Merhumenin cenazesi, Ulus ilçesinde bulunan Ulu Cami'de ikindi namazını müteakip düzenlenen cenaze töreniyle toprağa verildi.Cenaze törenine Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, Ulus Kaymakamı Fırat Kadiroğlu, AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, AK Parti İlçe Başkanı Hikmet Çalık ve ilçe protokolünden birçok isim katıldı. Merhume Penbe Kuru'nun ailesi, dostları ve sevenleri de cenaze töreninde hazır bulundu.Cenaze namazının ardından Penbe Kuru'nun naaşı, dualar eşliğinde defnedilmek üzere mezarlığa götürüldü.ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 24 Ocak 2024 - 11:33
Güncelleme: 24 Ocak 2024 - 11:35
Eski Başkanın Eşi Vefat Etti
AK Parti Ulus Eski İlçe Başkanı'nın eşi Penbe Kuru toprağa verildi.
GÜNCEL
24 Ocak 2024 - 11:33
Güncelleme: 24 Ocak 2024 - 11:35