Sağlık Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı arasında gerçekleştirilen protokol çerçevesinde; Bartın İl Emniyet Müdürlüğü personeli tarafından Bartın Ambulans Servisi Başhekimliğine bağlı 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonlarında çalışan tüm personele yönelik "Adli Vakalarda Maddi Delillere Yaklaşım Eğitimi" düzenlendi.Bartın'daki 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonlarında görev yapan tüm personele yönelik düzenlenen bu eğitim, adli vakalara müdahalede maddi delillere uygun yaklaşımı sağlamayı hedefliyor.Bu eğitimle birlikte, acil sağlık hizmetleri personeli adli vakalara daha etkin bir şekilde müdahale edebilecek, delil koruma ve toplama konusunda daha bilinçli olacaklar. Haber Merkezi
SAĞLIK
Yayınlanma: 08 Mart 2024 - 08:11
Emniyetten Sağlık Personeline Eğitim
Bartın'da "Adli Vakalarda Maddi Delillere Yaklaşım Eğitimi" düzenlendi.
SAĞLIK
08 Mart 2024 - 08:11
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir