Emniyet Teşkilatının kuruluşunun 179'uncu yıl dönümü sebebiyle, Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 75'inci Yıl Huzurevi sakinleri ile iftar programında bir araya geldi.
İfrat programına; İl Emniyet Müdürü Ünsal Hayal, eşi Amasra İlçe Emniyet Müdürü Sevgül Hayal , İl Emniyet Müdür Yardımcımları ve Toplum Destekli Şube Müdürlüğü personelleri katıldı. Huzurevi sakinleri ile iftar sofrasında buluşan İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, onlarla sohbet ederek, kendilerine şimdiden iyi bayramlar diledi.
Program hakkında açıklama yapan İl Emniyet Müdürü Ünsal Hayal; "Toplumumuzun tarihsel birikimini günümüze yansıtan, ailemizin ve toplumsal hayatımızın hazineleri, milli kültürümüzün yarınlara ulaşmasına vesile olan kıymetli büyüklerimiz ile Ramazan ayının manevi ikliminde birlikte olmaktan dolayı memnuniyetini dile getirirken ulu çınarlarımıza sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum" dedi.MUHABİR - EDA KOÇ
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/04/660d09656d0d2.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/04/660d097123b7e.jpg)