Bartın İl Emniyeti, vatandaşların huzur ve güvenliği için gerçekleştirdiği denetimlerde önemli sonuçlara ulaştı. Yapılan operasyonlarda toplam bin 570 şüpheli şahıs sorgulanırken, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda çeşitli uyuşturucu maddeler ele geçirildi.Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yapılan operasyonlarda toplamda 42 adet 300 mg sentetik ecza (Galada) maddesi, 1 gr metamfetamin, ve 0.72 gr esrar maddesi ele geçirildi. Aynı operasyonlar kapsamında Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından da 2.39 gr esrar ve 0.75 gr metamfetamin maddesi ele geçirildi.Emniyet yetkilileri, yürütülen operasyonların huzur ve güvenliğin sağlanması adına kararlılıkla devam edeceğini belirtirken, vatandaşların da şüpheli durumları anında emniyet güçlerine bildirmesi konusunda duyarlı olmaları çağrısında bulundu.Emniyet güçleri, halkın güvenliği ve huzuru için gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.ŞEVVAL ALTINTAŞ
ASAYİŞ
Yayınlanma: 24 Aralık 2023 - 19:20
Emniyetin gözü açık!
Bartın İl Emniyeti, huzur ve güvenliğe yönelik denetimlerde başarıya ulaştı.
ASAYİŞ
24 Aralık 2023 - 19:20
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir