Bartın İl Emniyeti Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından Kaçakçılığın Men ve Takibine yönelik olarak yapılan saha çalışmalarında durumundan şüphelenilen şahsın üzerinde yapılan aramada 25 adet gümrük kaçağı elektronik sigara ele geçirildi.
Edinilen bilgilere göre Cumhuriyet Savcısının talimatları doğrultusunda 5607 sayılı Kaçakçılık Kanuna Muhalefet suçu kapsamında şüpheli şahsın iş ve işlemlerine başlanıldı.
Emniyet yetkilileri, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla mücadele kapsamında yürütülen operasyonların devam edeceğini ve halkın huzur ve güvenliği için ellerinden gelen çabayı göstermeye devam edeceklerini belirtti.
Haber Merkezi