Bartın'da, el ele yolun karşısına geçen ilkokul öğrencisi 2 kız çocuğu hafif yaralandı. Kaza, güvenlik kameralarına yansıdı.
Kaza, akşam saatlerinde Aladağ Mahallesi Kavallar Caddesi'nde meydana geldi. Kent merkezi yönüne giden Turan Kibar (50) yönetimindeki 74 T 0007 plakalı taksi, okuldan çıkan A.E. (9) ve E.K.'ye (9) el ele koşarak karşıya geçtikleri sırada çarptı.
Kazanın etkisiyle savrulan sınıf arkadaşı olan ilkokul öğrencisi 2 kız, çevredekilerin yardımıyla kaldırıldıkları ambulansla Bartın Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Hafif yaralanan A.E. ve E.K., hastanedeki tedavilerinin ardından taburcu edildi.
Kazayı görenlerin ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, soruşturma başlattı.
MUHABİR - YUSUFHAN KABAKCI