Bartın İl Emniyet ve Jandarma birimlerinin aktif çabalarıyla, suçla mücadelede başarılı sonuçlar elde edilmeye devam ediliyor.Bartın İl Emniyet ve Jandarma ekipleri, ilin güvenliğini ve huzurunu sağlamak amacıyla yoğun bir denetim gerçekleştirdi. Yapılan kontroller kapsamında bir dizi önemli alan incelendi.Denetimlerde, 223 okul çevresi titizlikle kontrol edildi. Ayrıca, 50 metruk bina üzerinde detaylı incelemeler yapıldı ve 522 işletme denetlendi. Toplamda 2 bin 135 şahısın kimlikleri kontrol edilirken, 11 bin 680 araç da incelendi.Bu kapsamlı denetimler sonucunda çeşitli suçlardan aranan toplam 37 şahıs ile bir araç yakalandı. Emniyet ve Jandarma ekiplerinin kararlı çalışmalarıyla, şehrin güvenliği ve huzuru için önemli bir adım atılmış oldu.Haber Merkezi
ASAYİŞ
Yayınlanma: 03 Mart 2024 - 14:00
Ekipler 7/24 Sahada
Bartın İl Emniyet ve Jandarma ekipleri, ilin güvenliğini ve huzurunu sağlamak için bir dizi denetim gerçekleştirdi.
ASAYİŞ
03 Mart 2024 - 14:00
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir