Bartın Özel Eğitim uygulama okulu 3. Kademe özel eğitim öğretmeni Hakan Aydemir, dün gece geçirdiği ani bir kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
Merhum Aydemir'in anısına bugün, Bartın Özel Eğitim Uygulama Okulu'nda kısa bir helalleşme ve anma töreni düzenlendi. Törene, Aydemir'in meslektaşları, öğrencileri ve yakınları katıldı.
Merhum Hakan Aydemir'in cenazesi, öğle namazını müteakip Avara Göçkündemirci köyünde defnedilecek. Ailesi, yakınları ve sevenleri, Aydemir'e son görevlerini yerine getirmek üzere cenaze namazı için köye akın edecek.
Haber Merkezi
Çok üzüldüm değerli bir eğitimciyi kaybettik Ailesine yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dilerim Allah rahmet eylesin