Bartın'ın Ulus ilçesinin Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) sakinleriyle bir araya gelerek ilçenin geleceğini şekillendirecek önemli bir projeyi ele aldı. Ulus'a doğalgazın getirilmesiyle ilgili merak edilenleri açıklayan Başkan Uzun, vatandaşların sorularını da yanıtladı.
Uzun zamandır titizlikle hazırlıkları devam eden "Doğalgaz Projesi"nin imzalarının atıldığını duyuran Belediye Başkanı Uzun, bu önemli adımın Ulus'un kalkınması ve modernleşmesi yolunda önemli bir dönemeç olduğunu belirtti. TOKİ'deki vatandaşlarla buluşarak müjdeyi paylaşan Uzun, projenin ayrıntılarını aktardı ve merak edilen soruları cevapladı.
Başkan Uzun, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Uzun zamandır hazırlıklarını titizlikle yaptığımız Ulus’umuza çağ atlatacak 'Doğalgaz Projemizin' imzaları atıldı. Bizler de müjdemizi TOKİ'deki hemşerilerimizle paylaştık, sorularını yanıtladık" şeklinde konuştu.
Haber Merkezi