Bartın Diyanet-Sen Şubesi, Kumluca Beldesi'nde görev yapan meslektaşları ile birlik, beraberlilk, kaynaşma ve istişate toplantısı gerçekleştirdi.Toplantının açılışında konuşan Diyanet-Sen Bartın İl Başkanı Sefaş Albayrak, programın düzenlenmesinde emeği geçen Kumluca temsilcimiz Ertuğrul Caymaz ve Yaşar Akyüz hocalarına ve katılım sağlayan meslektaşlarına teşekkür etti.Toplantıda, din görevlileri arasında dayanışma ve işbirliğini artırmak, mesleki sorunları masaya yatırmak ve çözüm önerileri geliştirmek amacıyla çeşitli konular ele alındı. Diyanetsen Bartın Şubesi, bu tür etkinliklerle camia içinde birlik ve beraberliği pekiştirmeye devam edeceğini belirtti.ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 13 Aralık 2023 - 19:47
Diyanet-Sen Kumluca'da
Diyanetsen Bartın Şubesi, Kumluca'da meslektaşlarıyla bir araya geldi.
GÜNCEL
13 Aralık 2023 - 19:47
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir