Bartın Yukarı Çarşı mevkiinden Yalı istikametine giden bir motosiklet sürücüsü, direksiyon hakimiyetini kaybederek kaza yaptı. Kazayı gören vatandaşlar, hemen 112 acil servisini arayarak yardım çağırdı. Kısa süre içinde olay yerine ulaşan ambulans, yaralı motosiklet sürücüsünü Bartın Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Sürücünün sağlık durumuyla ilgili henüz bir bilgi paylaşılmadı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/664f20e9e13f8.png)
ŞEVVAL ALTINTAŞ
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/664f20e9e13f8.png)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/664f210337f2f.png)