Bartın Üniversitesi öğrencileri birinci dönemi arkalarında bıraktı. Final ve bütler sonrası tatil yapan öğrenciler ders seçim tarihlerini bekliyordu. Bartın Üniversitesi (BARÜ) öğrencileri için 2'nci dönem ders kayıt kılavuzu yayımlandı.
Barü öğrencileri,2023-2024 yılı bahar dönemi ders seçimlerini yapmaya başladı. Tüm öğrencilerin 5-11 Şubat tarihleri arasında ders kaydı yapması gerekiyor.Ders kaydı yapmak isteyen öğrenciler, https://ubys.bartin.edu.tr/ adresinden kişisel bilgilerine girerek işlemlerini gerçekleştirebilecek.
MUHABİR - EDA KOÇ
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/02/65c0df26e4d38.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/02/65c0dfbc4d122.png)