Bartın Gençlik ve Spor il Müdürlüğü düzenlediği okullar arası yıldız erkekler futsal müsabakaları Cumhuriyet Ortaokulu ile Merkez İmam Hatip Ortaokulu arasında oynanan final karşılaşması ile sona erdi.
Büyük heyecan ve kalabalık seyirci yanında kalitenin öne çıkarak sona eren Yıldız erkekler futsal il birinciliği müsabakalarında finalde karşılaştığı Merkez İmam Hatip Ortaokulu takımını mağlup eden Cumhuriyet Ortaokulu şampiyon oldu.
Final maçında karşılaştığı Merkez İmam Hatip Ortaokul takımını her iki yarıda attığı gollerle 6-3 yenerek şampiyon olan Cumhuriyet Ortaokulu karşılaşma sonunda kupa sevincini seyircisi ile paylaştı. Salon futbolunda bu yıl kupayı okul müzesine getiren şampiyon olan okulun oyuncuları maç sonunda seyircisi ile büyük sevinç yaşadı. Seyircisinin uzun süre alkışını alan Cumhuriyet Ortaokulu oyuncuları seyircisi ile elde ettikleri şampiyonluğu maç sonunda doyasıya yaşadı.
Muhammet Bayraktar