Bartın ve tüm Türkiye yarın yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerine kilitlendi.Seçim yasaklarının başlamasına sayılı dakikalar kalana kadar sahayı boş bırakmayan Cumhur İttifakı’nın Bartın Belediye Başkan adayı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ve AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz’ın da katıldığı ‘Birliğin Gücüyle Omuz Omuza Büyük Bartın Yürüyüşü’nde destek istedi.
Kemerköprü Meydanı’nda saat 16.00’da parti teşkilatları ve vatandaşların da desteğiyle coşkulu bir şekilde gerçekleştirilen yürüyüşte ‘Birliğin Gücü’ne vurgu yapıldı.
Gencinden yaşlısına her yaştan vatandaşın katılım sağladığı yürüyüşte Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz ve Cumhur İttifakı’nın Bartın Belediye Başkan adayı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu vatandaşlara karanfil dağıttı.ŞEVVAL ALTINTAŞ
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/369D3C30-28A4-43C5-B18D-B884B866A904.jpeg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/IMG-20240330-WA0065.jpg)