Bartın İl Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü İl Müdürü Özlem Koçak, çocuklarla sinema keyfi yaşadı.
3-6 yaş grubundaki çocuklar ve anneleri, Bartın İl Halk Kütüphanesi'nde bir araya geldiler. Bu buluşmada, çocuklar için düzenlenen film izleme etkinliği kapsamında "Sagu&Pagu" seyredildi.Etkinliğin amacı, kültürel etkinliklerin yanı sıra çocukların sosyal ve duygusal gelişimlerine katkı sağlamak oldu. Katılımcılar, keyifli bir gün geçirerek hem eğlendiler hem de yeni arkadaşlar edindiler. Bartın İl Halk Kütüphanesi, benzeri etkinliklerle çocuklara kültür ve sanatın yanı sıra kitap okuma alışkanlığını da aşılamaya devam edecek.Haber Merkezi GÜNCEL
Yayınlanma: 18 Şubat 2024 - 13:23
Çocuklarla Sinema Keyfi!
Bartın İl Kültür ve Turizm İl Müdürü Özlem Koçak önderliğinde keyifli bir etkinlik gerçekleştirildi.
GÜNCEL
18 Şubat 2024 - 13:23