Bartın'ın Kozcağız beldesinde yaza hazırlıklar başladı. Baharın gelişiyle güneşin keyfini en çok çocuklar çıkardı. Parklara koşan minikler için çevre temizlendi. Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman'ın talimatıyla Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler tarafından Karaman Parkı ve çevresinde temizlik çalışmalarına başlandı.
Ekipler, Kozcağız'daki çocukların en çok tercih ettiği oyun parklarında bulunan, salıncak, kaydırak gibi alanların temizliğinin yanı sıra Karaman Parkı'nı boydan boya temizledi.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/04/661fbe01df8a6.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/04/661fbe2a71619.jpg)