Bartın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, "Kırsal Dezavantajlı Alanlar Kalkınma Projesi" kapsamında 2024 yılı için 250 m2 Sera Kurulumu Hibe Çağrı Dönemi'nin başladığını duyurdu.Proje, zor coğrafi koşullarda genellikle küçük ve parçalı arazilere sera kurarak üretim yapmaya çalışan çiftçilerin gelirlerini artırmayı ve küçük ve orta büyüklükteki tarım arazilerinin tarımsal üretime kazandırılmasını hedefliyor.Bireysel başvurularda yüzde 70 oranında (KDV hariç) destekleme sağlanacak. Proje uygulama bölgesi, Bartın İli Merkez ve Ulus ilçesine bağlı köyleri kapsıyor. Başvurular, Bartın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Ulus İlçe Tarım ve Orman Müdürlükleri'ne yapılacak.Çiftçiler, 04-22 Mart 2024 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirebilecekler.Haber Merkezi
EKONOMİ
Yayınlanma: 29 Şubat 2024 - 11:05
Çiftçilere Hibe Desteği!
Bartın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, çiftçilere yüzde 70 hibe desteğinde bulunulacağını duyurdu.
EKONOMİ
29 Şubat 2024 - 11:05
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir