CHP Bartın İl Başkanı İsmail Cem Akyol ve Saadet Partisi İl Başkanı Mücahit Mekeç, mazbatasını alan üyeleri yalnız bırakmadı. Tüm İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi Üyelerini tebrik eden CHP İl Başkanı Akyol, meclis üyelerine her zaman yanlarında olduğu mesajını verdi.
Bugün mazbata alan isimler
İl Genel Meclisinden, Hakan Ceylan, Hakem Çetin, Musa Özgün, Hasan Atay, Hasan Karakurt yer aldı.
CHP Bartın Belediye Meclis Üyeleri arasında ise; Cemal Selim Karakaş, Gülay Engin, Şamil Keser, Coşkun Mollasalihoğlu, Hayri Güneş, Cüneyt Özdemir, Tijen Seçil Abanalı Yılmaz, Figen Akın, Selin İpek Kef, Harun Özek, Uğur Baysal, Mehmet Ali Gözler, kontenjandan Sefai Sarıbaş, Umur Yücel, Betül Bozbulut vardı.
Saadet Partisi Belediye Meclisi Üyelerinden ise; Emin Titiz ve Burhan Enes Gizli mazbatasını aldı.
MUHABİR - EDA KOÇ