CHP Yerel Yönetim Çalıştayı nedeniyle Ankara'da program düzenlendi. Programa; Bartın Belediye Başkanı M. Rıza Yalçınkaya, Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır, Kurucaşile Belediye Başkanı Uğur Güneş, başta olmak üzere, CHP İl Genel Meclisi Üyeleri. Belediye Meclisi Üyeleri katılım sağladı.
Bartın'ın Kurucaşile yeni dönem Belediye Başkanı Uğur Güneş, çalıştay programında çekilen fotoğrafları sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Uğur Güneş, başkan adaylığı sürecinde çok konuşulan isimlerden biri olan Etimesgut Belediye Başkanı ve Oyuncu Erdal Beşikçioğlu ile fotoğraf çektirdi.
O anları kişisel hesabı üzerinden paylaşan Kurucaşile Belediye Başkanı Güneş, "Genel Başkanımız Özgür Özel'in ‘in katılımıyla 'İktidar Yolunda CHP Belediyeciliği' başlıklı Yerel Yönetim Çalıştayımız için parti yönetimimiz ve belediye başkanlarımızla bir araya geldik. Sosyal belediyecilikle tüm Türkiye’ye daha iyi hizmetler kazandırma yolunda ilerliyoruz" açıklamasını yaptı.
Başkan Güneş, Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır ile çektiği fotoğrafı da albümüne ekledi.
MUHABİR - EDA KOÇ
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/04/6624f49320126.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/04/6624f4a34e4cd.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/04/6624f4aeeec13.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/04/6624f4d1e6d2e.jpg)